Журнал «Вісник державної служби України»

Журнал Національного агентства України з питань державної служби “Вісник державної служби України” засновано у 1995 році з метою поширення наукової, правової, методичної та іншої інформації щодо функціонування та розвитку державної служби у контексті європейської інтеграції.


На шпальтах журналу науковці, міжнародні та вітчизняні експерти, провідні фахівці центральних та місцевих органів виконавчої влади обговорюють нагальні питання розвитку державної служби та її адаптації до європейських стандартів, дають практичні рекомендації щодо впровадження законодавчих новацій, нових стандартів і процедур діяльності органів державної влади на основі кращої світової практики та вітчизняного досвіду.

Серед читачів журналу – політики, державні службовці центральних і місцевих органів виконавчої влади, посадові особи органів місцевого самоврядування, науковці, слухачі вищих навчальних закладів, що готують фахівців галузі знань “Державне управління” та інші небайдужі до питань функціонування та розвитку державної служби України.

Журнал загальнодоступний. Друкована версія поширюється безкоштовно раз на півроку серед центральних та місцевих органів виконавчої влади

Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 25.01.2013 № 9 затверджено новий порядок підготовки та випуску журналу, який схвалено на засіданні редакційної колегії журналу 1 лютого 2013 року.

Функції редакції журналу «Вісник державної служби України» здійснює Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

 

До уваги авторів

Запрошуємо науковців, практиків та експертів у сфері державного управління взяти активну участь у наповненні рубрик «Вісника державної служби України» науковими статтями та висвітленням позитивного досвіду, цікавою інформацією та новими ідеями, пропозиціями та важливими питаннями, на які варто шукати відповідей.
Публікація статей у журналі безкоштовна.

 

Контактна інформація

Адреса редакції: вул. Прорізна, 15, м. Київ, 01601

тел.: (044) 278 36 44, 278 36 50

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Переглянути архівну інформацію

Актуально? Розкажіть друзям!

Підписатися на новини