“Потрібно змінити саму культуру держслужби, яка є однією з головних проблем у комунікації між органами влади, держслужбовцями та політиками”, – Голова НАДС

Про це Костянтин Ващенко говорив під час дипломатичного сніданку «Майбутнє реформи публічної адміністрації», який був організований Реанімаційним Пакетом Реформ.

Реформа публічної адміністрації залишається однією з пріоритетних в Україні, але повністю досі не впроваджена. Після майбутніх парламентських виборів для неї відкриється нове вікно можливостей – вважають учасники зустрічі.

У ході обговорення Голова НАДС зазначив, що ухвалений Закон України «Про державну службу» був результатом спільної праці громадянського суспільства, зокрема,  експертів РПР та представників влади.

«Ми маємо забезпечити стабільність і професійність державної служби» ,- зазначив він.

Крім того, учасники зустрічі обговорили питання основних викликів для реформи управління в перехідний період, можливі кроки урядових та недержавних секторів для збереження досягнень та подальшого прискорення її реалізації новим урядом і парламентом, а також  можливість підтримки реформи міжнародною спільнотою.

Довідково:  захід організовано коаліцією НУО «Реанімаційний пакет реформ» і проводиться в рамках основної програми підтримки Центру демократії та верховенства права за підтримки фінансової підтримки Швеції.

У заході взяли участь представники Кабінету Міністрів України, НАДС, EU4PAR, Центру політико-правових реформ та  інші.

Актуально? Розкажіть друзям!